Solvent Bazlı Cila Sökücü Fila Solv 1 Lt - 271.42 TL + KDV

Solvent Bazlı Cila Sökücü Fila Solv 1 Lt

  • Ürün Kodu :#708
  • Marka :Fila

271.42

memnuniyet garantisi

Solvent bazlı cila sökücü

Fila Solv

1 lt- 20 m² alanı temizler.

Geleneksel solvent-bazlı parafin işlemlerini pişirilmiş toprak içlerden mermerden ve ahşap zeminlerde söken kokusuz ve etkili bir solventtir. Ham beziryağı ile işlem görmüş zeminleri gresten arındırır. Zemin bulanıklaşma emareleri gösterdiğinde ya da zamklı parafinin uygun olamayan ya da aşırı miktarda tatbikatından dolayı kırılmalar olduğunda düz bir parlaklık verir. Porselen taş işleri, mermer veya granit zeminlerden leke geçirmeyen ürünlerin kalıntılarını temizler. · Ahşap yüzeylerden Filaparquet Base fazlalıklarını giderir. Düşük absorblamalı ahşap üzerinde işlem yapılırken Fila parquet yi sulandırmakta kullanılır.

Ürün Özellikleri

ÖZELLİK:AĞIR KİR VE CİLA SÖKÜCÜLER, DOĞA

AĞIRLIK:1 L

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4