Maratem M226 Purino Çamaşır Ve Oda Parfümü 5 L - 140.66 TL + KDV

Maratem M226 Purino Çamaşır Ve Oda Parfümü 5 L


140.66

memnuniyet garantisi

Maratem M226 Purino Çamaşır Ve Oda Parfümü 5 L

İçeriği:

226 Çamaşır ve Oda Parfümü aşağıdaki maddeleri içerir:

%70 Etil Alkol, Parfüm, Triclosan, Deiyonize Su pH-değeri: yaklaşık 6

Performans:

Otel, motel, işyeri, ev, tatil köyü, fabrika, hastane gibi yerlerde rahatsız edici kokuların giderilmesinde kullanılır. Çamaşırların üzerine direkt püskürtülerek kullanılabilir.

Uygulama:

Sulandırmadan, uygulanacak yüzeylere direkt olarak püskürtülür. Normal büyüklükteki odalarda iki-üç defa sıkmak yeterlidir. Ahşap, duvar ve plastik eşya üzerine doğrudan sıkmayınız. Kullandıktan sonra ambalaj kapağını sıkıca kapatınız. Yalnızca profesyonel kullanım içindir.

Önemli Hususlar:

En iyi sonuç için kullanım talimatına uyunuz. Ürün yanıcıdır, ateş ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Cildi korumak amacıyla ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız. Gözle temasından kaçınınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz.

Ekoloji:

Ürünün aktif maddeleri %80?in üzerinde biyolojik olarak doğada parçalanma özelliğine sahiptir.

Depolama:

Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Donmaktan koruyunuz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4