Maratem M214 Purino Klorlu Genel Yüzey Temizleyici 5 Lt - 48.97 TL + KDV

Maratem M214 Purino Klorlu Genel Yüzey Temizleyici 5 Lt


48.97

memnuniyet garantisi

Maratem M214 Purino Klorlu Yüzey Temizlik Ürünü 5 Lt

İçeriği:
214 Klorlu Banyo Temizleme Maddesi aşağıdakileri içerir:
%5 Anyonik Aktif Madde, Sabun, <%5 Noniyonik Aktif Madde, Sodyum Hipoklorit, Stabilizatör, Fosfat ve Parfüm pH-değeri: yaklaşık 11,5

Performans:
Banyo ve tuvaletlerdeki tüm armatürler ile mozaik, seramik, emaye ve özellikle mermer yüzeylerin temizliğinde başarı ile kullanılır. Kullanımdan gelen her türlü kir ile güneş kozmetiklerinin sebep olduğu yapışkan kir tabakalarını kolayca söker. Derzlerde oluşan küf ve mantar tabakalarını ve yerleşmiş kirleri temizler. Temizlenen ortamı dezenfekte ederek hijyen sağlar, koku oluşmasını engeller.

Uygulama:
Lavabo, armatür ve küvetler için bir miktar Maratem 214 Klorlu Banyo Temizleme Maddesi bir banyo süngerine dökülür ve hafif ovma hareketi ile yüzeye uygulanır. 2-3 dakika beklenip durulanır. Klozetlerin temizliği için eğik boyunlu şişe ile iç kısıma uygulanır, ağır kirli bölgeler fırçalanır, 2-3 dakika sonra sifon çekilerek durulanır. Ürün direkt olarak kullanılır. Daha geniş bilgi için ilgili uygulama notuna başvurunuz. Kullandıktan sonra ambalaj kapağını sıkıca kapatınız. Yalnızca profesyonel kullanım içindir.

Önemli Hususlar:
Gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz. Asidik ürünlerle temas ettirmeyiniz, zehirli klor gazı çıkışına yol açar.

Ekoloji:
Ürünün aktif maddeleri %80 in üzerinde biyolojik olarak doğada parçalanma özelliğine sahiptir.

Depolama:
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Donmaktan koruyunuz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4