Parfümlü Çamaşır Suyu 30 L - 36.17 TL + KDV

Parfümlü Çamaşır Suyu 30 L


36.17

memnuniyet garantisi

Parfümlü Çamaşır Suyu 

PARFÜMLÜ ÇAMAŞIR SUYU, beyazlatma ve dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılan etkili ve hijyenik bir temizlik maddesidir. Düzenli kullanıldığında, saniter alanları dezenfekte eder, çapraz bulaşma (cross-contamination) riskini engeller.Leke çıkarmak için de kullanılabilir.

Kullanımı: Güçlü formülü ile banyo, klozet, lavabo deliklerine dökülür ve yüzeyler silinerek 4-5 dakika bekledikten sonra durulama yapılır. Ortamdaki koku ve lekeler giderilerek hijyen sağlanır.Tuz ruhu ile birlikte kullanmayınız. Ambalajı serin yerde ağzı kapalı ve dik olarak tutunuz. Direkt Güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Ürün Özellikleri

ÖZELLİK:BANYO TEMİZLEYİCİLER

AĞIRLIK:5 L

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4