Maratem M209 Purino Asidik Banyo Temizliği Deterjanı - 16.52 TL + KDV

Maratem M209 Purino Asidik Banyo Temizliği Deterjanı


16.52

memnuniyet garantisi

Maratem M209 Purino Asidik Banyo Temizliği Deterjanı

Maratem 209 Ürün İçeriği:

M209 Banyo Temizleme Maddesi aşağıdaki maddeleri içerir: %5-10 Katyonik ve Noniyonik Aktif Maddeler, Fosforik Asit, Kompleks Yapıcı, Boya, Parfüm ve Deiyonize Su pH-değeri: yaklaşık 1,1 

Maratem m209 Performans:

Yıkanabilen tüm cam, seramik, metal, vitrifiye yüzeylerdeki her türlü kir, kireç ve sabun kalıntılarının temizliğinde kullanılır. Armatürler üzerindeki kireç kalıntılarını kolayca temizler, armatüre zarar vermez. Küvetlerin içindeki güneş yağı vb. kozmetiklerden gelen renkli kir tabakalarını kolayca çözer. Klozetlerin seramik ve plastik aksamının günlük temizliğinde üstün başarı sağlar. Antibakteriyel etkilidir. Uygulandığı yüzeyleri bakteri yerleşmesine karşı korur, kolay ve lekesiz kurumasını sağlar. Kıvamlı yapısı sayesinde dik yüzeylerin temizliğinde etkin bir şekilde kullanılabilir. 

Uygulama:

Temizlenecek lavabo, klozet, küvet ve armatürlere kir ve kireç yoğunluğu gözetilerek uygulanır, daha sonra ilk noktadan başlanarak ıslak bir sünger ile hafifçe ovulur ve durulanır. Yüzeyler lekesiz olarak kuruyacaktır. Dik yüzeylere aralıklı uygulama yapılır, ıslak bir sünger ile hafifçe ovulur ve durulanır. Klozetlerin su kanalını temizlemek için yeterince ürün uzun eğik başlıkla uygulanır ve bir sonraki kullanıma kadar yüzeyde bırakılır. Maratem 209 Banyo Temizleme Maddesi mermer yüzeylerde kullanılmamalıdır. Kullandıktan sonra ambalaj kapağını sıkıca kapatınız. Yalnızca profesyonel kullanım içindir. 

Önemli Hususlar:

En iyi sonuç için kullanım talimatına uyunuz. Ciltle ve gözle temasından kaçınınız. Gözle teması durumunda ovalamadan bol akar su altında yıkayınız ve doktora başvurunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz. 

Ekoloji:

Ürünün aktif maddeleri %80 in üzerinde biyolojik olarak doğada parçalanma özelliğine sahiptir.

Depolama:

Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Donmaktan koruyunuz.

DİKKAT; Ürünü Kullanmadan önce mutlaka kullanım telimatını okuyunuz, ürünü başka kimyasallar ile birlikte kullanmayın gıda ve çocuklardan uzak tutunuz.

Ürün Özellikleri

ÖZELLİK:BANYO TEMİZLEYİCİLER

AĞIRLIK:10 L

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4