Maratem M305 Culina Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı - 30.56 TL + KDV

Maratem M305 Culina Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı


30.56

memnuniyet garantisi

Maratem M305 Culina Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı

İçeriği:

M305 Ekonomik Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı aşağıdaki maddeleri içerir:

%5-15 Anyonik Aktif Madde, %5 Noniyonik Aktif Madde, %5 Amfoterik Aktif Madde, Boya, Parfüm, Soyum Klorür, Deiyonize Su pH-değeri: yaklaşık 6,5

Performans:

Elle yıkama için bulaşık deterjanıdır. Yüksek yağ sökme gücü ve kararlı köpüğü sayesinde düşük kullanım oranlarında dahi üstün kaliteli temizlik sağlar.

Uygulama:

Kirlilik oranı ve yıkanacak eşya miktarı da dikkate alınarak genel bir ölçü olmak üzere her 10L suya 200 mL (1 su bardağı) Maratem Sıvı Bulaşık Deterjanı konup karıştırılır ve köpürtülür. Bulaşıklar önce duş altında kaba kirden arındırılmalı daha sonra teknede yıkanıp durulanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Kullanım sırasında teknedeki köpüğün açılması deterjanın bittiğini gösterir. Bu durumda eğer daha yıkanacak eşya varsa teknedeki kirli suya deterjan konulmamalı (büyük kısmı kire karışarak ziyan olur), ihtiyaç miktarı kadar yeni yıkama suyu hazırlanmalıdır. Eğer yıkanacak sadece bir kaç parça eşya kalmışsa az miktarda Maratem 305 bulaşık süngerine alınarak yıkamaya devam edilmelidir. Kullandıktan sonra ambalaj kapağını sıkıca kapatınız. Yalnızca profesyonel kullanım içindir.

Önemli Hususlar:

En iyi sonuç için kullanım talimatına uyunuz. Cildi korumak amacıyla ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız. Gözle temasından kaçınınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz.

Ekoloji:

Ürünün aktif maddeleri %80?in üzerinde biyolojik olarak doğada parçalanma özelliğine sahiptir.

Depolama:

Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Donmaktan koruyunuz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4