Değerlerimiz - Fabex Oto Köpük ve Endüstriyel temizlik ürünlerini içeren, en ucuz fiyatların bulunduğu imalatcı firmanın satış sitesine Hoş Geldiniz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Sürekli değer odaklı bir şirket olmak için çalışıyoruz. Değerlerimizi oluştururken mensup olduğumuz toplumun alt yapısını referans alıyoruz. Şirketimizi yönetme şeklini ise değerlerimize göre şekillendirerek müşterilerimiz, bayilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve iletişimde olduğumuz tüm gruplar ile birlikte değerlerimizin oluşturduğu kurallar ile geleceğe emin adımlar ile yürüyoruz.


Sonuç Odaklılık ve Gelecek

Tüm faaliyetlerimizde sonuç odaklı olmak şirketimizin anayasası gibidir. Sonuca gidebilen alt yapı unsurlarımızı destekliyor, Sonuç üretemeyen unsurlarımızı eliyoruz. Bu eylemimiz geleceğimizi güvence altına almamızı sağlıyor.

Sürdürülebilirlik ve Sorumluluk

Şirketimize faydalı olmanın sorumlu bir şekilde hareket etmekten geçtiğine yürekten inanıyoruz. Yaptıklarımızın topluma, ürettiklerimizin çevreye olan etkilerini göz önünde bulundurarak, eyleme geçmeden mutlaka sorguluyoruz.

Kararlılık ve İnisiyatif

Birlikte çalıştığımız tüm ekibimizle birlikte girişimci ruhumuzu hiç kaybetmeden sorumluluk ve inisiyatif alabilen kadrolarımız ile hedeflerimizin peşinden kararlılıkla gidiyoruz.


Güven ve Açıklık

Bilginin paylaştıkça çoğaldığına olan inançla şirket içi tüm konularda açık davranarak güvene dayalı çalışma ruhunu oluşturuyoruz. Aldığı bilgileri iyi kullanan ve fayda oluşturabilen insan kaynakları unsurlarımızı ödüllendiriyoruz.


Adil Davranış

Adalet olmayan sistemler geleceğe güvenle bakamazlar. Gerek çalışanlarımız gerek iş ortaklarımız nezdinde sürdürülebilir adalet anlayışımızın temelini başarı ve performans kriterleri oluşturuyor.


Güvenilirlik, Yasalara Uygunluk

Vaat ettiklerimizi yapmak kurumsal yapımızın temelini oluşturuyor. Firmamızın güvenilirliğini ise en büyük beşeri sermayemiz olarak görüyoruz. Güvene dayalı süreçlerde kendimizi karşıdaki muhataplarımızın yerine koyarak kıyaslama yaparak eylemlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Tüm iş ilişkilerimizde ve üretim süreçlerimizde yasalara uygun olarak hareket ediyoruz.


Çeşitlilik

Farklılıklar ve Çeşitlilik zenginliğimizdir anlayışına inanıyoruz. Başarı nedenlerimizi bu zenginliklere borçlu olduğumuza inanıyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4